Semiha ÖZAN 22.02.2021

Merhum emekli öğretmen Mevlid Özan'ın eşi,emekli öğretmen Murat Özan'ın annesi,emekli öğretmen  Selma Özan'ın kayınvalidesi,Bolsev Semiha Özen ve Özgül  Şükriye Ozan'ın babaanneleri;Semiha ÖZAN vefat etmiştir.Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.


Naciye ALBAŞ 21.02.2021

Fatih Mahallesi'nden, Tire Vergi Dairesi çalışanlarından İbrahim ALBAŞ'ın eşi, Dört Eylül Ortaokulu öğretmenlerinden Emel ALBAŞ ve merhume Emine ALBAŞ'ın anneleri, Hatice YAŞAR'ın kızı, Mehmet YAŞAR, Ömriye KARLIK ve Aliye ERUTKU'nun ablaları Naciye ALBAŞ vefat etmiştir.Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.


Birgül MANUŞ 20.02.2021

Almanya'dan gelme Gökhan ve Özgür Manuş'un anneleri; merhum Ayhan Manuş'un eşi ,merhum Şükrü ve Sabriye Bolpaça'nın kızları, Asil Bolpaça ve  Nilgün Çeken'in ablaları Birgül Manuş hakkın rahmetine kavuşmuştur.Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.


Güler ELMAS 17.02.2021

Turan Mahallesinden;eski bahçıvanlardan Arnavut Recep Elmas'ın eşi,Aysun Zorlu,Aynur Baloğlu ve süt kooperatifi çalışanlarından Bahtiyar Elmas'ın anneleri,Zeki Zorlu,Mustafa Baloğlu ve Sevcan Elmas'ın kayınvalideleri Engin,Filiz Çakar,Ahmet,Elif Zorlu,Hanife,Saliha ve Burak Baloğlu'nun anneanneleri,Buse ve Sude Elmas'ın babaanneleri;Güler ELMAS vefat etmiştir.Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.


Ergül TİPPE 16.02.2021

Merhum dondurmacı Ahmet Karan'ın kızı,merhum taksici Erdal Karan'ın kızkardeşi,Şengül Karan'ın ablası,Serkan  Cinevren'in teyzesi,Adnan ve merhum Ahmet Karan'ın halaları;Ergül TİPPE vefat etmiştir.Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.


Paylaş