VEFATLAR - T.C.Tire Belediyesi
Şenay POLAT 14.05.2021

Merhum Mehmet Toru ve Ayşe Kulakoğlu'nun anneleri,Sanayi Esnaflarından Mustafa Kulakoğlu'nun kayınvalidesi,Hüseyin  Kulakoğlu'nun anneannesi;Şenay POLAT vefat etmiştir.Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Muzaffet İCİ 14.05.2021

Çiniyeri Mahallesinden Ersan ve Taner  İci'nin babaları,Batuhan ve Burak İci'nin dedeleri;Muzaffer İCİ  vefat etmiştir.Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Gönül ÖZ 14.05.2021

Eğridere Mahallesinden merhum emekli Öğretmen  Osman Girgin'in kızı ,Recep Öz'ün eşi,Öz Özden Madencilik çalışanlarından  Resul Öz Ayşegül Kurt'un anneleri,Gönül Öz vefat etmiştir.Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Veli DİRİK 14.05.2021

Merhum Şerif Ahmet Dirik ve Ahmet Dirik'in oğlu, Filiz Çeker'in kardeşi, Şerif ve Emine Dirik'in babası, Aysun Dirik'in eşi, Ergün Dirik'in kuzeni, Hüseyin Aker'in eniştesi, sanayi esnaflarından Veli Dirik vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

İsmail TARCAN 13.05.2021

Merhum Ali Tarcan'ın  oğlu, Adnan, Meral ve Reşat Tarcan'ın kardeşleri, Hüseyin Türkmen'in kayınbiraderi, İsmail Tarcan vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Ahmet ARTUK 13.05.2021

İstiklal Mahallesi'nden merhum Mahmut Artuk'un oğlu, Bedri Artuk'un ağabeyi, Mahmut ve Mehmet Artuk'un babaları, Ahmet Artuk vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Nimet ÇAKIROĞLU 12.05.2021

Kahrat Mahallesinden  merhum Ali  Gümüş'ün kızı,merhum  Mehmet Ali Çakır oğlu'nun eşi,Sadettin,Halil ve Şerafettin Çakıroğlu ve  emekli  Öğretmen  Nurten Öztürk'ün anneleri,veteriner hekim Hakan  Öztürk ve Tire Belediyesi personellerinden Ali Haydar Öztürk'ün anneanneleri Nimet Çakıroğlu vefat etmiştir.Merhumeye  Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Osman KAVAKLI 11.05.2021

Eski urgancılardan  Ahmet Kavaklı'nın oğlu ,Abdullah,Sabri ve Sadık Kavaklı'nın abileri ,Osman Kavaklı'nın babası, Emrah Ispartalıoğlu'nun  dedesi, Osman KAVAKLI vefat etmiştir.Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. 

Ahmet GÜRER 10.05.2021

Büyükkale Mahallesinden merhum Sabit ve Arife  Gürer'in oğlu,Sevgi Gürer'in eşi,Mutlu Gürer ,Ufuk Gürer, Meryem Göçemen ve Mehtap Sakacı'nın babaları,Mehmet Göçemen ve Ömer Sakacı'nın kayınpederleri Ahmet Gürer Vefat etmiştir.Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Güven ALTIN 08.05.2021

Merhum Mehmet Altın ve Melahat Altın'ın oğulları, Nuray Altın'ın eşi,Ceyda  Altın ve Mehmet  Altın'ın  babaları; Güven ALTIN vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

İbrahim KONUR 07.05.2021

Hasançavuşlar  Mahallesinden eski kahvehanecilerden İbrahim KONUR vefat etmiştir.Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 Ayşe Ulya  PAZARCI 07.05.2021

Tire'nin  tanınmış ailelerinden küçük hafızlardan  merhum  Muhlis Pazaroğlu'nun kızı,Ahmet Adnan Pazaroğlu'nun ablası,merhum  Hikmet Pazarcı'nın eşi,Mehmet Muhlis  ve Mesut Pazaroğlu'nun halaları,delikanlı çalışanlarından Mustafa Delikanlı'nın yengesi,Hacı Ayşe Ulya  pazarcı vefat etmişt.Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Paylaş