Sevim Şükriye AYDIN 24.02.2021

Büyükkale Mahallesinden;merhum Refik Aydın'ın  eşi,Hamide Çulhan,Nihat ve Niyazi Aydın'ın anneleri;Sevim Şükriye AYDIN vefat etmiştir.Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Mehmet Ali DÜNDAR 23.02.2021

Akmescit Mahallesinden;Durmuş,Mehmet,Adem ve Hüseyin  Dündar'ın babaları;Mehmet Ali DÜNDAR vefat etmiştir.Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Reşat YÖRÜK 23.02.2021

Kırtepe Mahallesinden;İsmet ve Süleyman Yörük'ün babaları,Fadime Güldağ,Süleyman,Adil ve İdris Yörük'ün abileri,Halit Bolluk'un dayısı;Ali Işık'ın dünürü Reşat YÖRÜK vefat etmiştir.Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Fatma BOZKURT 22.02.2021

Alacalı  Mahallesinden;merhum Ateş Mehmet  Bozkurt'un eşi,Akif,ibrahim ve Hüseyin  Bozkurt'un anneleri Fatma BOZKURT vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Semiha ÖZAN 22.02.2021

Merhum emekli öğretmen Mevlid Özan'ın eşi,emekli öğretmen Murat Özan'ın annesi,emekli öğretmen  Selma Özan'ın kayınvalidesi,Bolsev Semiha Özen ve Özgül  Şükriye Ozan'ın babaanneleri;Semiha ÖZAN vefat etmiştir.Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Naciye ALBAŞ 21.02.2021

Fatih Mahallesi'nden, Tire Vergi Dairesi çalışanlarından İbrahim ALBAŞ'ın eşi, Dört Eylül Ortaokulu öğretmenlerinden Emel ALBAŞ ve merhume Emine ALBAŞ'ın anneleri, Hatice YAŞAR'ın kızı, Mehmet YAŞAR, Ömriye KARLIK ve Aliye ERUTKU'nun ablaları Naciye ALBAŞ vefat etmiştir.Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Birgül MANUŞ 20.02.2021

Almanya'dan gelme Gökhan ve Özgür Manuş'un anneleri; merhum Ayhan Manuş'un eşi ,merhum Şükrü ve Sabriye Bolpaça'nın kızları, Asil Bolpaça ve  Nilgün Çeken'in ablaları Birgül Manuş hakkın rahmetine kavuşmuştur.Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Meliha SARIYER 18.02.2021

İstanbul'dan gelme, Mustafa SARIYER'in eşi, Can SARIYER'in annesi, Olgun EKİCİ ve Hüseyin SÜYÜR'ün kayınvalideleri; Meliha SARIYER vefat etmiştir.

Merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Güler ELMAS 17.02.2021

Turan Mahallesinden;eski bahçıvanlardan Arnavut Recep Elmas'ın eşi,Aysun Zorlu,Aynur Baloğlu ve süt kooperatifi çalışanlarından Bahtiyar Elmas'ın anneleri,Zeki Zorlu,Mustafa Baloğlu ve Sevcan Elmas'ın kayınvalideleri Engin,Filiz Çakar,Ahmet,Elif Zorlu,Hanife,Saliha ve Burak Baloğlu'nun anneanneleri,Buse ve Sude Elmas'ın babaanneleri;Güler ELMAS vefat etmiştir.Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Durmuş Ali ÇOBAN 17.02.2021

Akkoyunlu Mahallesinden;Veli ve Bayram Çoban'ın babaları,Durmuş Ali,Haydar ve Coşkun Çoban'ın dedeleri;Durmuş Ali ÇOBAN vefat etmiştir.Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

İsmail DEMİRÖZ 17.02.2021

Molla  oğlu Mehmet Ektirici'nin damadı,dibekçi Mustafa Demiröz'ün  oğlu ,tamirci Muzaffer Ektirici  ve terzi İbrahim Ektirici'nin enişteleri;peynirci İsmail DEMİRÖZ vefat etmiştir.Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Ergül TİPPE 16.02.2021

Merhum dondurmacı Ahmet Karan'ın kızı,merhum taksici Erdal Karan'ın kızkardeşi,Şengül Karan'ın ablası,Serkan  Cinevren'in teyzesi,Adnan ve merhum Ahmet Karan'ın halaları;Ergül TİPPE vefat etmiştir.Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Paylaş